Sada na čištění DPF 5l kanystr & Čistič DPF

Kód: 216
Značka: Autoprofi
2 049 Kč –2 %
5L Výplach + DPF
2 049 Kč –2 % 2 000 Kč
Na dotaz

Nekupujte nový filtr, neodstraňujte starý, když Váš filtr pevných částic stačí vyčistit! Sada na čištění DPF pomocí Výplachu DPF ve verzi 5l kanystr + čistící aditivum na závěr procedury.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je Váš filtr pevných částic již zanesen natolik, že kontrolka DPF neustále svítí, nebo regenerace již nepomáhá nebo nelze spustit, či je Vaše vozidlo již přepnuté do stavu nouze? Nebo tušíte, že vlivem najetých km se Váš již filtr brzy ozve a nechcete, abyste tuto nepříjemnou situaci museli řešit třeba na dovolené?
Využijte naši sadu na čištění DPF filtrů.

Sada obsahuje tyto produkty:

Autoprofi Výplach DPF 5l kanystr - Vysoce účinná kapalina a zároveň šetrná vůči filtru. Unikátní složení produktu Výplach DPF rozpouští a odstraňuje všechny pozůstatky nejen sazí, které se usazují ve filtru pevnýc částic během provozu. Přípravek během svého působení vytvoří z usazenin kašovitou hmotu, které se tím odlepí od stěn a následně se vypláchnou tlakem vody ven. Při správné aplikaci lze obnovit až 98% původní průchodnosti filtru. Vhodné pro všechny filtry pevných částic.

1x Čistič DPF - Velmi účinné speciální dieselové aditivum, které se používá jako pomoc při regeneraci filtru pevných částic. Svým působením výrazně snižuje teplotu pro samovznícení sazí (z cca 650 na 350°C) čímž značně napomáhá pasivní regeneraci filtru, která tak může probíhat efektivněji a  častěji. Kromě pomoci při prvních příznacích problému, nebo prevenci problémů se používá i na závěr procedury s Výplachem DPF (pomáhá dočistit cestu k DPF + filtr samotný). Čistič DPF je mísitelný se všemi dieselovými palivy a je vhodný pro všechny filtry pevných čístic.

Aplikace: 
Sada je doporučena pouze pro profesionální použití!
1. Po demontáži DPF/FAP zacpěte otvory a naplňte do plna Výplachem DPF.
2. Po každých cca. 2-3h protřepejte a zkontrolujte stav hladiny - dolejte opět do plna.
3. Nechte působit alespoň cca 10h (při častém dolévání doporučujeme více).
4. Následně propláchněte proudem teplé vody -dokud nebude čistá.(pozor na přílišný tlak)
5. Nechte vyschnout/ vysušte, aby se nemontoval mokrý filtr zpět.
6. Namontujte filtr zpět na vozidlo a do nádrže aplikujte Čistič DPF (pozor na dávkování).
7. Proveďte testovací jízdu po dobu alespoň 20min.
8. Pokud se během jízdy nespustí regenerace automaticky, spustťe ji pomocí diagnostiky.
Bližší instrukce k aplikaci jsou v příbalovém letáku obsaženého v zásilce.

Oblast použití: 
Pro všechny filtry pevných částic. Může být použit na všechny hliníkové, hořčíkové, zinkové a kadmiové části. Je též vhodný i na nejnovější generace filtrů DPF/FAP. 

Potřebné množství
5l Výplachu DPF postačuje na většinu DPF filtrů u vozidel s 4 válcovým motorem, kde není katalyzátor a DPF spojený. Případně i tam kde je sice katalyzátor s DPF/FAP spojený, ale je demontovatelný (obvykle kocern PSA). Bližší informace na dotaz.
1ks Čističe DPF ošetří 40-50l paliva (nedoporučujeme výrazně předávkovat ani poddávkovat).

Od roku 1988 je společnost CTP GmbH světovým výrobcem petrochemických výrobků pro údržbu a opravu v oboru motorových vozidel. Výrobky se nepoužívají pouze ve spojení s automobily, ale také v oblasti motocyklů, techniky, volného času a samozřejmě i průmyslu. Celý sortiment společnosti je mnoho let testován, zkoušen a i nadále vyvíjen tak, aby byla zaručena optimální schopnost výkonu všech benzínových a  dieselových motorů. Výroba a vývoj se neustále přizpůsobuje komplexnější technologii vozidel, které jsou představovány na našem trhu.


Samotný vývoj a následná výroba autochemie jsou realizované na nejvyšší úrovni jakosti. Všechny výrobky jsou proto certifikované podle odpovídajících norem (DIN EN ISO 9001:2000). Díky mnoholetým zkušenostem s  automobilovým průmyslem je sortiment celosvětově považovaný za unikátní a  jedinečný. Firma CTP GmbH svými produkty zásobuje své partnery v 88 zemích světa a toto číslo každým rokem narůstá. Tento růst by nebyl možný bez velké spokojenosti zákazníků, která výrobky firmy provází v každé zemi a to díky dlouholeté praxi a doporučení od odborníků. CTP GmbH je též držitelem řady certifikátů od TÜV - Technického Institutu a to nejen na ověření kvality či funkčnosti, ale i původu svých produktů. Je kooperačním partnerem v oblasti motorových vozidel a průmyslu. Středem zájmu společnosti je především výzkum a vývoj ekologických výrobků vyráběných z obnovitelných zdrojů. V ústraní nezůstává ani kladený důraz na kvalitu vyráběného zboží.

V různých školících zařízeních se nepřetržitě zaučují týmy systémových servisních poradců. Nejlepší podmínky k tomu poskytuje nejmodernější zařízení pro předváděcí servisy spolu s laboratořemi a  seminárními místnostmi. Důraz je kladen na trvalý transfer know-how, praktické testy, simulace různých situací a teoretické semináře. Díky tomu je zaručena profesionalita a kompetentní podpora zákazníka.

Výrobce kvalitu svých výrobků, krom laboratoří TÜV, testuje také v zátěžové "praxi", během prestižních závodů ADAC GT Masters. Kde je sponzorem a  partnerem jedné ze stájí.

 

Proč se s produkty nešlo dříve běžně setkat?

Protože byly primárně určeny pro profesionální trh a průmysl. Díky speciálnímu prodejnímu konceptu výrobce a zpočátku výhradnímu zaměření na profesionální trh(který dokázal ocenit špičkovou kvalitu výrobků) se širší veřejnost neměla možnost setkat s těmito produkty v běžném oběhu. Z tohoto důvodu je i dnes nemožné najít výrobky firmy CTP GmbH v  supermarketu, či čerpacích stanicích, apod. Až v poslední době, především díky nástupu internetu a e-shopů, je již možné (zatím v  několika málo distribučních zemí) tyto produkty volně zakoupit - ať již pomocí e-shopu nebo specializovaných maloobchodů. Dalším důvodem, proč je celosvětově úspěšný výrobce špičkové autochemie skryt větší pozornosti široké veřejnosti, je minimalizace investic do marketingu či masivní propagace a takto ušetřené nemalé zdroje, výrobce investuje do neustálého vývoje a testování. Někteří výrobci to činí naopak, proto jsou všeobecně velmi známí, ovšem při srovnání kvality, je leckdy velký rozdíl.
Nyní tedy máte možnost i Vy, zakoupit kvalitu prověřenou profesionály.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení