Čistič sání a EGR dieselového systému (400ml)

Kód: 90
Značka: Autoprofi
329 Kč
Objednáno

Přípravek ve spreji určený na čištění sacího traktu dieselových motorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek ve spreji určený na čištění sacího traktu dieselových motorů

Vlastnosti
• přípravek čistí celý vzduchový nasávací systém dieselového motoru, je parotvorný a proudí skrzcelý nasávací systém
• čistí vstupní trakt, intercooler EGR ventilu, vstupní a výstupní čast ventilů a spalovací komory
• výsledkem je hladší a tišší chod motoru, úspora pohonných hmot a redukce škodlivých emisí
• lze použít i na čištění sání turbodmychadla
• součástí balení je i prodlužovací hadička pro dosažení na hůře dostupná místa
• doporučujeme pouze pro profesionální použití

Oblast použití: 
Pro použití v autoservisu. Vhodné pro všechny dieselové motory.

Reakční doba: 
Cca. několik minut.

Spotřeba: 
400ml přípravku lze použít pro 2 vozidla.

Aplikace: 
Před použitím protřepejte. Nastříkejte do nasávacího systému dieselového
motoru (obvykle po odstranění pružné hadice v systému vzduchového sání)
během běžícího a zahřátého motoru. Pokud motor běží rovnoměrně nastříkejte
produkt do nasávacího traktu delšími vstřiky. Pokud motor neběží rovnoměrně,
nastříkejte produkt do otvoru nasávacího traktu krátkými vstřiky.
Poznámka: Během aplikace musí motor běžet mezi 2000-2500 otáčkami/min.!
Přizpůsobte proto interval a intenzitu vstřiků této podmínce. Po skončení
aplikace nechte motor ještě několik minut běžet na volnoběh. Před vypnutím
motoru je možné udělat krátkou testovací jízdu.
Pro čištění sání turbodmychadla postupujte stejně, jen aplikujte produkt před
turbodmychadlo (nejdříve nutné vyjmout vzduchový filtr).
Pro podrobnější informace čtěte příbalový leták.

Obsah: 
400 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Dieselový palivový systém
Hmotnost: 0.5 kg

Od roku 1988 je společnost CTP GmbH světovým výrobcem petrochemických výrobků pro údržbu a opravu v oboru motorových vozidel. Výrobky se nepoužívají pouze ve spojení s automobily, ale také v oblasti motocyklů, techniky, volného času a samozřejmě i průmyslu. Celý sortiment společnosti je mnoho let testován, zkoušen a i nadále vyvíjen tak, aby byla zaručena optimální schopnost výkonu všech benzínových a  dieselových motorů. Výroba a vývoj se neustále přizpůsobuje komplexnější technologii vozidel, které jsou představovány na našem trhu.


Samotný vývoj a následná výroba autochemie jsou realizované na nejvyšší úrovni jakosti. Všechny výrobky jsou proto certifikované podle odpovídajících norem (DIN EN ISO 9001:2000). Díky mnoholetým zkušenostem s  automobilovým průmyslem je sortiment celosvětově považovaný za unikátní a  jedinečný. Firma CTP GmbH svými produkty zásobuje své partnery v 88 zemích světa a toto číslo každým rokem narůstá. Tento růst by nebyl možný bez velké spokojenosti zákazníků, která výrobky firmy provází v každé zemi a to díky dlouholeté praxi a doporučení od odborníků. CTP GmbH je též držitelem řady certifikátů od TÜV - Technického Institutu a to nejen na ověření kvality či funkčnosti, ale i původu svých produktů. Je kooperačním partnerem v oblasti motorových vozidel a průmyslu. Středem zájmu společnosti je především výzkum a vývoj ekologických výrobků vyráběných z obnovitelných zdrojů. V ústraní nezůstává ani kladený důraz na kvalitu vyráběného zboží.

V různých školících zařízeních se nepřetržitě zaučují týmy systémových servisních poradců. Nejlepší podmínky k tomu poskytuje nejmodernější zařízení pro předváděcí servisy spolu s laboratořemi a  seminárními místnostmi. Důraz je kladen na trvalý transfer know-how, praktické testy, simulace různých situací a teoretické semináře. Díky tomu je zaručena profesionalita a kompetentní podpora zákazníka.

Výrobce kvalitu svých výrobků, krom laboratoří TÜV, testuje také v zátěžové "praxi", během prestižních závodů ADAC GT Masters. Kde je sponzorem a  partnerem jedné ze stájí.

 

Proč se s produkty nešlo dříve běžně setkat?

Protože byly primárně určeny pro profesionální trh a průmysl. Díky speciálnímu prodejnímu konceptu výrobce a zpočátku výhradnímu zaměření na profesionální trh(který dokázal ocenit špičkovou kvalitu výrobků) se širší veřejnost neměla možnost setkat s těmito produkty v běžném oběhu. Z tohoto důvodu je i dnes nemožné najít výrobky firmy CTP GmbH v  supermarketu, či čerpacích stanicích, apod. Až v poslední době, především díky nástupu internetu a e-shopů, je již možné (zatím v  několika málo distribučních zemí) tyto produkty volně zakoupit - ať již pomocí e-shopu nebo specializovaných maloobchodů. Dalším důvodem, proč je celosvětově úspěšný výrobce špičkové autochemie skryt větší pozornosti široké veřejnosti, je minimalizace investic do marketingu či masivní propagace a takto ušetřené nemalé zdroje, výrobce investuje do neustálého vývoje a testování. Někteří výrobci to činí naopak, proto jsou všeobecně velmi známí, ovšem při srovnání kvality, je leckdy velký rozdíl.
Nyní tedy máte možnost i Vy, zakoupit kvalitu prověřenou profesionály.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení