Autoprofi Čistič klimatizace citron

Kód: 165
Značka: Autoprofi
319 Kč
Vyprodáno

Čistič klimatizace - citron zajišťuje čerstvý a čistý vzduch ve vnitřním prostoru vozidla a eliminuje nepříjemné pachy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti
• odstraňuje nepříjemné pachy
• postará se o čerstvý a čistý vzduch v interiéru vozidla 
• efektivnější chod a optimální chladící výkon klimatizace
• zaručí příjemnou a svěží vůňi v celém interiéru vozidla (sedadla, koberečky a obložení stropu)
• jednoduchá aplikace

Oblast použití:
Pro všechna vozidla vybavená klimatizací, osobní, užitková, nákladní, atd.

Reakční doba:
cca. 3-5 minut

Spotřeba:
100ml přípravku 1x za 6 měsíců

Aplikace:
1. Zapněte motor a vypněte klimatizaci.
2. Zavřete všechny průduchy, nastavte vnitřní cirkulaci vzduchu, teplotu nastavte na nejvyšší stupeň a ventilátor na maximum.
3. Nechte běžet 5-10 minut, aby se vysušil výparník klimatizace.
4. Potom přípravek postavte do prostoru pro nohy spolujezdce, otevřete všechny průduchy, vnitřní cirkulace vzduchu je již nastavená, teplotu nastavte na nejnižší stupeň, ventilátor zůstává na maximu.
5. Zapněte klimatizaci.
6. Stlačte spoušť trysky na nádobě (tak aby se zaklesla) a zavřete zvenku dveře auta.
7. V průběhu 1 minuty je průběh čistění ukončený. Nechte vůz zavřený a klimatizaci běžet ještě 3-5 minut. Interiér vozidla poté dobře vyvětrejte.
8. Nadechněte se !

Obsah:
100 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Klimatizace
Hmotnost: 0.2 kg

Od roku 1988 je společnost CTP GmbH světovým výrobcem petrochemických výrobků pro údržbu a opravu v oboru motorových vozidel. Výrobky se nepoužívají pouze ve spojení s automobily, ale také v oblasti motocyklů, techniky, volného času a samozřejmě i průmyslu. Celý sortiment společnosti je mnoho let testován, zkoušen a i nadále vyvíjen tak, aby byla zaručena optimální schopnost výkonu všech benzínových a  dieselových motorů. Výroba a vývoj se neustále přizpůsobuje komplexnější technologii vozidel, které jsou představovány na našem trhu.


Samotný vývoj a následná výroba autochemie jsou realizované na nejvyšší úrovni jakosti. Všechny výrobky jsou proto certifikované podle odpovídajících norem (DIN EN ISO 9001:2000). Díky mnoholetým zkušenostem s  automobilovým průmyslem je sortiment celosvětově považovaný za unikátní a  jedinečný. Firma CTP GmbH svými produkty zásobuje své partnery v 88 zemích světa a toto číslo každým rokem narůstá. Tento růst by nebyl možný bez velké spokojenosti zákazníků, která výrobky firmy provází v každé zemi a to díky dlouholeté praxi a doporučení od odborníků. CTP GmbH je též držitelem řady certifikátů od TÜV - Technického Institutu a to nejen na ověření kvality či funkčnosti, ale i původu svých produktů. Je kooperačním partnerem v oblasti motorových vozidel a průmyslu. Středem zájmu společnosti je především výzkum a vývoj ekologických výrobků vyráběných z obnovitelných zdrojů. V ústraní nezůstává ani kladený důraz na kvalitu vyráběného zboží.

V různých školících zařízeních se nepřetržitě zaučují týmy systémových servisních poradců. Nejlepší podmínky k tomu poskytuje nejmodernější zařízení pro předváděcí servisy spolu s laboratořemi a  seminárními místnostmi. Důraz je kladen na trvalý transfer know-how, praktické testy, simulace různých situací a teoretické semináře. Díky tomu je zaručena profesionalita a kompetentní podpora zákazníka.

Výrobce kvalitu svých výrobků, krom laboratoří TÜV, testuje také v zátěžové "praxi", během prestižních závodů ADAC GT Masters. Kde je sponzorem a  partnerem jedné ze stájí.

 

Proč se s produkty nešlo dříve běžně setkat?

Protože byly primárně určeny pro profesionální trh a průmysl. Díky speciálnímu prodejnímu konceptu výrobce a zpočátku výhradnímu zaměření na profesionální trh(který dokázal ocenit špičkovou kvalitu výrobků) se širší veřejnost neměla možnost setkat s těmito produkty v běžném oběhu. Z tohoto důvodu je i dnes nemožné najít výrobky firmy CTP GmbH v  supermarketu, či čerpacích stanicích, apod. Až v poslední době, především díky nástupu internetu a e-shopů, je již možné (zatím v  několika málo distribučních zemí) tyto produkty volně zakoupit - ať již pomocí e-shopu nebo specializovaných maloobchodů. Dalším důvodem, proč je celosvětově úspěšný výrobce špičkové autochemie skryt větší pozornosti široké veřejnosti, je minimalizace investic do marketingu či masivní propagace a takto ušetřené nemalé zdroje, výrobce investuje do neustálého vývoje a testování. Někteří výrobci to činí naopak, proto jsou všeobecně velmi známí, ovšem při srovnání kvality, je leckdy velký rozdíl.
Nyní tedy máte možnost i Vy, zakoupit kvalitu prověřenou profesionály.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení